Polska

Skuteczna komunikacja
z Klientami

Internet
Właściwa oferta
We właściwym czasie dowiedz się więcej

Telemarketing
Jak brzmi głos Twojej firmy ?
dowiedz się więcej

Kampanie zintegrowane
Wiele kanałów - jedna treść

Poszukiwany / Poszukiwana…

Polska Agencja Marketingu Zintegrowanego w związku z dynamicznym rozwojem
projektu dla naszego klienta, wiodącej firmy o uznanej marce w branży zatrudni:

Reprezentanta Handlowego (praca przez telefon)

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie i budowa relacji z nowymi klientami
  • podtrzymywanie istniejących relacji handlowych
  • przygotowanie ofert i negocjowanie warunków współpracy
  • raportowanie wykonywanych zadań
  • realizacja ustalonych planów sprzedażowych

Szukamy osoby posiadającej:

  • umiejętność dopasowania oferty do potrzeb klientów
  • duże doświadczenie w sprzedaży przez telefon
  • wysoki poziom etyki i kultury osobistej
  • ambicję i nastawienie na rozwój
  • wysoką motywację i samodyscyplinę.

Członkom naszego zespołu oferujemy:

  • pracę wyłącznie z klientami, którzy wyrazili zainteresowanie ofertą
  • nieprzeciętne wynagrodzenie i wysokie premie za wyniki
  • rozliczenie w oparciu o umowę cywilno-prawną w okresie próbnym
  • elastyczny czas i warunki wykonywania podstawowych obowiązków
  • szacunek, zrozumienie i wsparcie w zespole
  • możliwość pracy z domu

Aplikację ze szczegółowym opisem dotychczasowych osiągnięć wraz z podaniem oczekiwań finansowych (osobno podstawa + premia) prosimy przesyłać na adres s.rawa@pamz.com.pl. Do zobaczenia !

Prosimy o dopisanie klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. Ust. Nr 133. poz. 883

Programist(k)a WWW

Polska Agencja Marketingu Zintegrowanego w związku z intensywnym rozwojem działu
komunikacji marketingowej z klientem biznesowym (B2B) zatrudni niezwłocznie osobę o
wyjątkowych umiejętnościach.

Oczekujemy:

  • wykształcenia technicznego – informatyka (lub student w trakcie studiów)
  • bardzo dobrej znajomości html (xhtml, xml,css, php, Javascript)
  • znajomości narzędzi i programów graficznych (tworzenie stron www, animacji flash itp.)
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
  • pełnego zaangażowania w wykonywaną pracę
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę przy realizacji unikalnych rozwiązań e-marketingowych
  • stabilne środowisko pracy
  • elastyczne formy współpracy ( forma zatrudnienia zależy m. in. od preferencji pracownika)
  • możliwość uzgodnienia niestandardowych godzin lub dni pracy (nie mniej niż 4 dni w tygodniu)
  • wynagrodzenie zależne wprost od kwalifikacji, zaangażowania i efektów pracy
  • perspektywy rozwoju zawodowego
  • kulturę organizacyjną opartą na miłej atmosferze współpracy i koleżeństwie

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego
z dopiskiem Programista WWW pod adresem:

e-mail: rekrutacja@pamz.com.pl

TelemarketingPromocje w internecie, Marketing internetowyBazy danych
Kampanie zintegrowaneAudytSzkolenia